10 Nisan 2009 Cuma

Meyve öğütücü ve meyve sıkma makinası


Meyve Öğütme Makinesi Paslanmaz Krom Çeli
Meyve Sıkma Presi Manuel Hidrolik Pistonlu ve elektrikli hidrolik çift pistonlu 
Meyve Sıkma Presi 
İstanbul Zeytinburnu Demirciler Sanayi Sitesinde imalatı yapılan makinelerin keyfini yaşayın.

Meyve öğütme makinası ile her türlü meyveyi istenilen oranda inceltebilirsiniz. Tercihe göre motursuz manüel kullanıma uygun imalat yapılmaktadır. Bu öğütücüler ve sıkma cihazları meyvenin suyunu çıkarmak için tasarlanmıştır. (hayvan yemi öğütme ve kıyma makinesi olarak da kullanılabilir.)
Birinci aşamada öğütülmüş meyveyi pres makinasında sıkılmaya hazırlayabilirsiniz. İkinci aşamada pres ile suyunu kolaylıkla çıkartabilirsiniz... Meyve değirmeni ve meyve sıkma, presi ile birlikte kullanılır. öğütme ve sıkma ikisi bir arada da üretilmektedir. Meyve öğütme makinasının çekirdekli meyve öğütmek için kullanılan bıçak ve merdaneleri farklıdır.
Üzüm, armut, elma, kivi,  Trabzon hurması, patates, şeker pancarı, havuç, domates, ayva kayısı, vişne, kiraz, çilek, nar, portakal, limon, mandalina, gibi meyve ve sebzelerin inceltilerek kurutulmasına veya sıkılarak suyunun çıkarılmasına, son derece kullanışlı bir çıhaz olup, kısa sürede pekmez yapımında veya şarap üretiminde kullanabilirsiniz. Sıkma presi burgulu manüel ve hidrolik pistonlu olarak siparişe göre üretilmektedir. Öğütülmüş meyvenin suyunu çıkarmak için kullanılan pres makinası ile de sıkılarak meyve suyunu ayırabilirsiniz.
pekmez yapımında şarap yapımında veya meyve konsantesi için, pratik, kullanımı kolay imalatımız, her evde bulunması gereken bir çihaz olarak siparişlerinizi bekliyoruz.

ÖZELLİKLER
220 Voltla çalışan elektrikli bir motor meyve doğrama ve kıyma merdanesi ile çalışan sanayi tipi mikser de denilebilen üstünde meyveyi yünlendiren haznesiyle, kolayca kullanılabilen bir ziraat aletidir.
İnceltilen yaş meyve çuval içerisine uygum miktarda konularak, sıkma kolunun çevirilmesi ile sikıştırıldıkça içindeki meyve suyunu hem süzecek hemde ayıracaktır.
eğer şarap veya pekmez yapımında kullanılacaksa, üzüm de sıkılmazdan önce makinada inceltilebilir. Elde edilecek ürün ve işlenecek meyveye göre yol ve yöntemler konusunda bilgi ve teknik destek verilmektedir. Siparişlerinizi bekliyoruz.


 Ali Batum (Sanayi Sitesi Başkanı)
Cep…: 0 (544) 722 56 69
Şirket Cep …: 0 (532) 658 13 65
Fabrika – Demirciler sanayi sitesi 
2.yol No: 32 Ali Paslanmaz
Zeytinburnu / İSTANBUL
Tel…:0(544) 722 5669 – 0(532) 658 13 65
Kredi kartı ile taksitli ödeme imkanı bulunmaktadır. Toptan satışımız vardır.-->

3 yorum:

şahin dedi ki...

hadasadece suyunu çıkaran bir makinaya ihtiyacım var.elma armut üzüm sularını çıkaracak.posasız bir şekilde.

gupilya dedi ki...

Ali bey;
Fiyatlar nasıl?
Sap ayırma ve sıkma presi almak isterim.
Y. Saip

Adsız dedi ki...

Ali Bey elmadan pekmez yapmak için suyunu çıkaracak makinaya ihtiyacım var.Suyunu ayrı posasını ayrı çkaran makinanız yok mu? Makina ile presi birlikte mi almak gerekir?birlikte alınacaksa fiyatı ne olabilir? Günlük ne kadar elma öğütür?Bonus kredi kartına kaç taksitle ödemek mümkün,kargo ile göndere bilirmisiniz? EMEKLİ öğretmen Süleyman yücel.5365231083KILAN Kasabası ULUKIŞLA -NİĞDE